O nas

SANUS Szpital Specjalistyczny rozpoczął swoją działalność w zakresie opieki zdrowotnej w 1998 roku jako NZOZ Poradnia Leczenia Osteoporozy i Chorób Narządu Ruchu, która była pierwszą jednostką medyczną województwa podkarpackiego specjalizującą się w leczeniu osób cierpiących na osteoporozę i schorzenia narządu ruchu.

Z uwagi na wzrastające zapotrzebowanie na usługi medyczne w 1999 roku  opracowaliśmy plan inwestycyjny, którego realizacja miała przyczynić się nie tylko do zwiększenia naszego potencjału, ale również miała na celu przekształcenie Poradni w jednostkę medyczną świadczącą usługi na najwyższym, światowym poziomie w oparciu o innowacyjne technologię. Systematycznie rozszerzaliśmy ofertę o nowe zabiegi i nowe urządzenia. Placówka posiada duże zaplecze rehabilitacyjne, diagnostyki obrazowej, poradnie specjalistyczne, basen rehabilitacyjny, komorę hiperbaryczną, kriokomorę, rentgen, zaawansowane urządzenie usg, komorę hiperbaryczną, rezonans magnetyczny,tomograf komputerowy, a niedawno również nowoczesny, wysokospecjalistyczny mammograf cyfrowy z opcją tomosytezy. Rozbudowaliśmy nasz ośrodek o oddziały szpitalne, gdzie mamy obecnie około 100 łóżek dla pacjentów, o kuchnię i duże zaplecze rekreacyjne.

Atutem placówki zawsze był i jest personel – w ciągu ostatnich 18 lat rozwinęliśmy się do instytucji zrzeszającej ponad 120 osób: doskonałych lekarzy i specjalistów, personelu bezpośredniej obsługi pacjenta oraz wielu osób wsparcia strategicznego, logistycznego i organizacyjnego. Nie byłoby to możliwe bez determinacji i pracy zespołowej oraz wsparcia osób, które wierzyły w nasz sukces.

Szpital SANUS stale podnosi jakość usług i standardy, ponieważ misja placówki się nie zmienia :
„Zdrowie i życie pacjenta jest największą wartością, dlatego chcemy świadczyć usługi
medyczne na najwyższym światowym poziomie.”

lek.med. Zbigniew Gola